משמורת משותפת ומזונות

משמורת משותפת ומזונות נקבעים כשבני זוג חולקים את האחריות לטיפול היומיומי בילדיהם, ונושאים אלו מהווים חלק מההסדרים שיש להגיע להסכמות לגביהם בתהליך גירושין. יחד עם זאת, הורים רבים אינם מבינים היטב את הקשר בין משמורת משותפת לבין תשלום מזונות ילדים, ולכן חשוב לקבל ייעוץ משפטי של עורך דין מומחה  ומנוסה בדיני משפחה וגירושין. הסדרי הורות  ואחריות הורית משותפת הכוללים משמורת ילדים  אחריות הורית משותפת ומזונות נקבעים בהתאם לשיקולים חשובים רבים ומורכבים  שעשויים להשפיע על גובה תשלום המזונות, והצוות המקצועי במשרד עורכי הדין תבור גולדמן, שמתמחה בדיני משפחה, יסייע לכם להגיע להסדרים מתאימים לגבי דמי המזונות וקביעת הסדרי המשמורת זמני שהות ואחריות הורית.

החלטות בנושאי משמורת משותפת ומזונות

עורך דין מומחה ומנוסה לדיני משפחה והליכי גירושין מסייע ללקוחותיו לקבוע את התנאים המתאימים להם בכל הנוגע לנושאי משמורת משותפת ומזונות בתהליכי הגירושין שלהם. עורך הדין מנסח הסכם גירושין שכולל תנאים לנושאים אלו בהתאם לאופן ההתנהלות של כל אחד מההורים עם ילדיו, ובהתאם להעדפות בני הזוג לגבי חלוקת המשמורת המשותפת וזמני השהות עם הילדים. בנוגע לקביעת גובה סכום המזונות, ההחלטה מתקבלת בהתאם לסכומים המקובלים על פי הפסיקה ובהתאם לחוק, לרמת ההכנסה של הצדדים, גילאי הילדים זמני השהות עם כל אחד מההורים,  אוהסכמות הצדדים. כלומר, האב עלול לשלם סכום גבוה מהסכום המקובל למזונות ילדיו, או שהוא יכול לנסות לפנות עם עורך דין מנוסה המתמחה בגירושין לבית המשפט לענייני משפחה או לבית הדין הדתי עם  ראיות שיוכיחו שמצבו הכלכלי אינו מאפשר לו לשלם את סכום המזונות שנקבע, ולבקש לדון בשינוי והפחתת המזונות.

משמורת ילדים וקביעת סכום המזונות הם נושאים מורכבים שדורשים מומחיות של עורך דין מנוסה לדיני משפחה

הדבר החשוב ביותר שיש לדעת על משמורת משותפת ומזונות הוא שכל הסכם משמורת עשוי להשתנות בכל עת אם אחד ההורים מגיש עתירה ומוכיח שינוי בנסיבות. משמורת היא נושא מורכב ומסובך, והכללים שונים בהתאם לנסיבות של כל משפחה. אם אתם זקוקים לייעוץ משפטי בנושא, מומלץ להתייעץ עם עורך דין מנוסה המתמחה בדיני משפחה וגירושין כדי להבין את האפשרויות שלכם. למשרד עורכי דין תבור גולדמן יש ותק וניסיון רב בתחום, והצוות המקצועי שלנו מתמחה בתהליכי קביעת מסוגלות הורית, שינוי והפחתה או הגדלת סכום המזונות, ניסוח הסכם גירושין, פנייה לגישור בהעדר הסכמות, ונושאים רבים אחרים שנוגעים לדיני משפחה וגירושין.

דילוג לתוכן