איך להתגרש נכון?

√ איך מתחילים?

בכל מערכת יחסים זוגית, ישנם עליות ומורדות וישנם רגעים סוערים וקשיים רגשיים. אם אתם נתקלים בזמן האחרון בגירושין, כאופציה אפשרית, עליכם להתחיל להתכונן וללמוד היטב את ההשלכות הנובעות מגירושין. הליכי גירושין הנם הבחירה הנכונה עבור זוגות רבים, אך הגירושין יכולים להיות גם תהליך מורכב ומסובך, עד כדי כך שאתם עלולים למצוא את עצמכם חסרי אונים. לכן אתם חייבים, לפני שיהיה מאוחר, ראשית כל, להתייעץ עם עורך דין מנוסה ומקצועי לגירושין, על מנת שהוא יוכל לעזור לכם איך להתגרש נכון וללוות אתכם בכל שלב ושלב. כבר מהרגע שבו אתם רק שוקלים את האפשרות להיפרד, או בעת שהצד השני העלה אפשרות כזו בפניכם.

√ ייעוץ ראשוני ללא התחייבות

איך להתגרש נכון?

אם תחליטו להיפגש איתנו בשלב מוקדם עוד לפני התחלת הליך הגירושין, אנחנו נוכל לעזור לכם איך להתגרש נכון. נעזור לכם לתכנן את הפעולות הנדרשות ולבנות אסטרטגיה מנצחת, להבטחת עתידכם ועתיד ילדכם, הרכוש שצברתם תוך הגנה מיטבית על המשפחה שלכם. אנו נסייע לכם לסדר באופן יסודי ומפורט את כל הפרטים, כולל אלו שכלל לא חשבתם עליהם כלל.

אנחנו נדאג לוודא שאתם  תהיו מודעים להיבטים המשפטיים הכרוכים בהליכי גירושין בישראל. החל  משיחת הטלפון והפגישה הראשונה שלכם איתנו, אנו נפעל על מנת לייעץ לכם באופן אישי ומקצועי, נדריך אתכם בנוגע לביצוע הפעולות הראשוניות, פירוט המסמכים שיש להכין מראש, הכנסות, הוצאות, נכסים, חשבונות בנק, עילות הגירושין לפי הדת בישראל. ונעניק לכם ייעוץ משפטי מפורט בנוגע להלכות והדין בישראל, חלוקת הרכוש, בייחוד אם אתם עצמאיים, או שכירים בתפקידים בכירים, על מנת שתדעו מה עושים עם עסק משפחתי, הזכויות והפנסיה. ומהם המטרות שלכם לגבי המשמורת דמי המזונות וזמני השהות של הילדים.

במידה ותתייעצו עם עורך דין עוד לפני תחילת התהליך, יש סיכוי גדול יותר לתהליך להיות מהיר יותר, זול יותר וקל יותר.

דילוג לתוכן