איך לבחור עורך דין מנצח?

כמעט כל אחד נזקק בשלב כלשהו בחייו לעורך דין. עליכם לזכור כי החלטה חפוזה בנוגע לבחירת עורך דין שייצג אתכם היא הימור שעלול להיות מסוכן. טיפול משפטי שלא יטופל באופן מקצועי עשוי להימשך שנים ולעלות ביוקר. “גירושין” מעורך דין לא מתאים בעיצומו של ההליך או החלפת ייצוג אינו עניין פשוט, ובחירה לא נכונה עלולה לגרום לכם לנזקים בלתי הפיכים. העיסוק המשפטי בענייני משפחה וגירושין הוא מאד מורכב, קשה ומלווה בהרבה עוצמה רגשית. בחירת עורך דין מנצח לגירושין ודיני משפחה הנה החלטה מאד חשובה ומשמעותית. משרדינו בעל ניסיון ומיומן בהכנה לגירושין, גישור וייצוג משפטי בגירושין מורכבים ודיני משפחה.  בבתי המשפט לענייני משפחה, בהליכי ערעור ובבית הדין הרבני.

משרד עורך דין גירושין תבור גולדמן

הניסיון הרב שלנו, משנת 2004, מאפשר לנו להימנע ממכשולים נפוצים בהליכי הגירושין ודיני המשפחה. ניהול משא ומתן קשוח והוגן באמצעות גישור ויישוב סכסוך בפגישות המהו”ת לפני שמתחילים בהליכים משפטיים. אנו נדאג לפתח עבורך באופן אישי ומקצועי אסטרטגיה מנצחת שתאפשר לך להתגרש נכון. בצורה המיטבית עבור המקרה האישי שלך להשגת התוצאה הטובה ביותר לצרכים המאפיינים את המקרה שלכם.

√ מדוע לבחור בנו?

אין ספק שלעורך דין ותיק ובעל מוניטין יש בדרך-כלל יותר ניסיון עורך דין צעיר. אולם ככל שעורך דין עסוק יותר, כך קטנה מידת הזמן ותשומת הלב שהוא מסוגל להעניק לכל תיק. כשמדובר בעורכי-דין עתירי מוניטין ופרסום, זמנם נמדד במשורה ולא קל לקבוע עימם פגישה. עורך דין כזה, גם אם שירותיו נשכרו באופן אישי, אינו מבצע את כל הטיפול הנדרש בעצמו, ובדרך-כלל הוא נעזר בעורך דין שכיר או מתמחה. לעומת זאת, לעורך דין צעיר זמינות גבוהה יותר לפגישות או לשיחות טלפון, ויש לו מוטיבציה להוכיח את עצמו.

√ מה צריך לבדוק כשבוחרים עורך דין גירושין מנצח?

חשוב לזכור שעריכת-דין הוא מקצוע של התמחויות. מי שמתמחה בנזיקין, למשל, לא תמיד יתאים לטפל בנושא גירושין או מקרקעין. לפיכך הגדירו ראשית-כול איזה סוג עורך דין נדרש. כמו כן יש לדאוג שתיווצר כימיה בין עורך דין ללקוח היא דבר חשוב שבדרך-כלל מסייע להצלחת הטיפול.

√ איך בוחרים את עורך הדין המתאים, כשיש כל כך הרבה עורכי דין בישראל ?

הצעד הבא לאחר שיש בידכם שם או מספר שמות הוא לקיים פגישה ראשונית עימם. יש עורכי-דין הנוהגים לחייב גם עבור הפגישה הראשונה, וכדאי לוודא זאת כבר בשיחת הטלפון המקדימה. יש לנצל את הפקישה המקדימה לשתי מטרות. הראשונה הצגת הבעיה שלכם וקבלת חוות-דעת ראשונית בדבר מטרותיכם. השנייה התרשמות מעורך הדין המיועד. אל תתביישו לשאול כל שאלה הנראית לכם רלוונטית. ובפרט לשאול על ניסיונו בתחום ועל מקרים דומים שטיפל בהם.

איך לבחור עורך דין מנצח?

בחירת עורך דין מנצח

אל תסתפקו בפגישה עם עורך דין אחד בלבד. יכול להיות שעו”ד אחד יבטיח לכם הרים וגבעות ואילו אחר יסביר לכם את הסיכוי הראלי של התיק תוך פירוט יתרונותיו וחולשותיו של התיק. רק ע”י חוות דעת נוספת תוכלו לדעת מה באמת תוכלו להשיג. מעבר לכך, ביקור אצל מספר עורכי דין יעזור לכם לערוך השוואות ביניהם ולבחור את עורך הדין המתאים ביותר עבורכם, בעלות המתאימה.

√ כיצד לבצע סקר שוק לבחירת עורך דין מנצח מתאים?

סקר שוק זה דבר בריא וחכם לעשות כשמדובר במוצרי חשמל לדוגמה. כאשר רוצים לבחור עורך דין לא מומלץ להסתכל רק על המחיר ולעשות סקר שוק עם עוד כמה עורכי דין מכוון שכל עורך דין מתמחר את העבודה שלו בצורה שונה. ברוב המקרים עדיף עורך דין יקר ומקצועי בתחומו כדי להשיג תוצאות טובות יותר עבורכם.

כדאי לברר באופן יסודי מהם תנאי התשלום והאם יש צורך בתשלום מראש על מנת למנוע אי נעימות בהמשך ההתנהלות בניכם לבין עורך הדין. עליכם לשאול שאלות כגון: האם פגישת הייעוץ הראשונית מחייבת בתשלום? אופן התשלום, זמן התשלום, שכר הטרחה ומהו כולל. בנוסף האם יהיו תשלומים נוספים עבור אגרות, שליחויות צילומים וכד’.

אנו נשמח להזמינכם ליצור עמנו קשר, לייעוץ ראשוני מיידי מעורך דין לגירושין ודיני משפחה ללא כל התחייבות.

דילוג לתוכן