האם בוגדים בכם?

האם בני או בנות הזוג שלכם בוגדים בכם. לכאורה, זה אמור להיות קל לדעת האם בוגדים בנו. או לפחות לזהות את הבגידה כשהיא מתרחשת מתחת לאפנו. מדובר הרי באדם הקרוב אלינו בעולם, ובגידה הלוא מחייבת רצף של שקרים, הסתרות, הכחשות ושינויים שאמורים לזעוק למרחק.
נבגדים רבים המומים לגלות את האמת כשהיא טופחת על פניהם. משום שכולנו מוגנים על ידי מנגנוני הדחקה משוכללים, שמסננים לנו את המידע שקשה לנו להתמודד איתו. הבעיה היא שהמנגנונים האלה גם מונעים מאיתנו להתעשת בזמן ולטפל בסיבה שיצרה את הבגידה ולפעמים כשכבר מגלים את הבגידה. השבר והמשבר כבר כל-כך גדולים, עד שכבר אי אפשר לתקן אותם. על פי הסטטיסטיקות העגומות, בין 50 ל-70 אחוז מבני ובנות הזוג בוגדים. מחקרים מראים, שיש גברים שנוטים יותר לבוגדנות, בגלל הרקע שלהם, ההיסטוריה שלהם, או תכונות מסוימות באופיים.

מהם הסימנים המחשידים של הצד הבוגד במקרה שאתם חושדים שבוגדים בכם?

  • איבוד עניין בקיום יחסי ויחס של ניכור .
  • משקר לכם בלי הפסקה.
  • מתחיל להקפיד על הופעותיו החיצונית יותר מבעבר.
  • התנהלות כספית חריגה ללא פירוט הוצאות בעיקר במזומן.
  • נעלם בלי לומר היכן הוא כשהוא מתנהג באופן מוזר.
  • מסתיר את הטלפון, מוחקים הודעות ומיילים ומסתגרים בסתר לשיחות ארוכות בשעות לא צפויות.
האם בוגדים בכם?

כמובן, לא כל סימן כזה הוא כבר הוכחה שהצד השני בוגד, אבל מדובר בסימנים מחשידים שדורשים לפקוח עיניים ואף להתייעץ עם עורך דין העוסק בגירושין. אנו ממליצים לכל מי שמעוניין להכין את עצמו באופן יסודי מתוחכם ויצירתי במקרה של חשד לבגידה ליצור עמנו קשר על מנת שנוכל לתאם פגישת ייעוץ ראשונית ללא התחייבות.

במשרדנו אנו מטפלים בתיקי גירושין ודיני משפחה. אתה חייב עורך דין מסור ומקצועי שילווה אותך באופן אישי ויהיה לצדך כדי להגן על האינטרסים שלך. עורך דין שיבטיח את העתיד שלך על ידי השגת פתרון מותאם אישית עבור המקרה שלך.

בנוסף למיומנות ולניסיון הרב שלנו בטיפול במגוון רחב של מקרים, אנו מיומנים בהופעות בבתי משפט ובתי הדין וניהול משא ומתן. אנו שואפים להפוך כל מקרה שיהיה קל ונעים עבור הצדדים המעורבים ככל האפשר. זאת על ידי עדכון שוטף של לקוחותינו כל זמן על כל פרט הקשור בעניינם, תוך מתן התמיכה ותשומת הלב המלאה שלנו. על מנת להשיג את המטרות של הלקוחות שלנו, אנו נדאג לתת את מלוא תשומת הלב במקצועיות כדי להגן על האינטרסים שלכם ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

לייעוץ משפטי מיידי או לקבלת חוות דעת נוספת צרו קשר עם עורך דין תבור גולדמן עו"ד מומלץ לגירושין ודיני משפחה בתל אביב ובחיפה.

דילוג לתוכן