עיכוב יציאה מהארץ בגירושין

מהו צו לעיכוב יציאה מהארץ?

צו לעיכוב יציאה מהארץ בגירושין של אחד מבני הזוג ו/או ילדם, נעשית כסעד זמני במסגרת הליכי הגירושין ובמסגרת הליכי יישוב סכסוך במסגרת יחידת הסיוע. מיד לאחר מתן הצו לעיכוב יציאה מהארץ כל בקשה מועברת לתגובת הצד השני. יש לזכור כי בתי המשפט ובתי הדין רשאים לתת צו האוסר לצאת מן הארץ בגירושין. כמו כן רשאים להורות על הפקדת דרכון או תעודת המעבר. ורשאים להתנות תנאים ליציאה מהארץ, בהליך מזורז במעמד צד אחד לתקופה מוגבלת.

הצו מועבר למחשב בקרי הגבול בתזמון קבוע פעמיים ביום. הצו החתום נמסר ביד מגיש הבקשה וזה יכול להעבירו לרשויות בהקדם.

אם קיבלתם צו עיכוב יציאה מהארץ מה לעשות?

עיכוב יציאה מהארץ

אם קיבלתם צו עיכוב יציאה מהארץ בגירושין עליכם לפנות מייד לעורך דין מנוסה ומקצועי העוסק בגירושין על מנת לקבל ייעוץ מפורט לגבי מצבכם המשפטי. במשרדנו אנו מטפלים בתיקי גירושין ודיני משפחה. אתם חייבים עורך דין מסור ומקצועי שילווה אתכם באופן אישי ויהיה לצדכם כדי להגן על האינטרסים שלכם והבטחת עתידכם על ידי השגת פתרון מותאם אישית עבור המקרה שלך.

בנוסף למיומנות ולניסיון הרב שלנו בטיפול במגוון רחב של מקרים, אנו מיומנים בהופעות בבתי משפט ובתי הדין וניהול משא ומתן. אנו שואפים להפוך כל מקרה  שיהיה קל ונעים עבור הצדדים המעורבים ככל האפשר על ידי עדכון שוטף של לקוחותינו כל זמן על כל פרט הקשור בעניינם, תוך מתן התמיכה ותשומת הלב המלאה שלנו. על מנת להשיג את המטרות של הלקוחות שלנו, אנו נדאג לתת את מלוא תשומת הלב במקצועיות  כדי להגן על האינטרסים שלכם ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

אנו במשרד עורך תבור גולדמן נעמוד לרשותכם על מנת לסייע לכם באופן מיידי, במשרדנו קיים מוקד לייעוץ מיידי מעורך דין 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע בטלפון – 050-2040222 ובאמצעות שאלות באתר.

דילוג לתוכן