חוות דעת נוספת

חוות דעת נוספת, כדאי לקבל לפני שאתם בוחרים עורך דין לגירושין או כשאינכם בטוחים שעורך הדין שהתייעצתם עמו בחר בדרך הנכונה, או כשאתם מרגישים שעורך הדין עמו התייעצתם, לא הציג בפניכם אסטרטגיה ברורה, או המליץ לכם לבצע פעולה שאינה נראית לכם מתאימה.

חוות דעת נוספת בגירושין

עליכם לזכור שההוצאות הכספיות הכרוכות בהליך הגירושין גבוהות בשיעור ניכר מול עלות קבלת חוות דעת נוספת מעורך דין. במקרים רבים קבלת חוות דעת נוספת, יכולה לחסוך לכם כספים רבים ולמנוע מהליכים פשוטים ומהירים להפוך למורכבים וממושכים.

√ איך יודעים לאיזה עו”ד עלינו לפנות?

בתחום הרפואי בדרך כלל נוהגים להתייעץ  עם הרופא המטפל או רופא המשפחה הרופאים הראשונים, רופאי משפחה וילדים, הם מומחים בפני עצמם ומכירים את המטופל טוב מכל רופא. אך בתחום המשפטי אין אפשרות שכזו. עליכם לזכור שהייעוץ נועד עבורכם, הלקוחות, ולכן אתם אלו שצריכים לבחור את עורך הדין הטוב ביותר שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

√ כיצד יש לפעול כדי למצוא עורך דין לגירושין?

כמעט כל אחד נזקק בשלב כלשהו בחייו לעורך דין. עליכם לזכור כי קבלת החלטה חפוזה בנוגע לבחירת עורך דין שייצג אתכם היא הימור מסוכן. טיפול משפטי שלא יבוצע כראוי, עשוי להיגרר שנים רבות ולעלות ביוקר. גירושין” מעורך דין לא מתאים בעיצומו של טיפול או ייצוג, אינם עניין פשוט, ובחירה לא נכונה עלולה לגרום לכם נזקים בלתי הפיכים.

√ עורך דין צעיר או עורך דין ותיק?

אין ספק שעורך דין מנוסה , מקצועי  ובעל מוניטין בדרך-כלל בקיא ויעיל יותר מעורך דין צעיר. אולם ככל שעורך הדין עסוק יותר, כך קטנה מידת הזמן ותשומת הלב שהוא מסוגל להעניק לכל תיק. כשמדובר בעורכי-דין עתירי מוניטין ופרסום, זמנם נמדד במשורה ולא קל לקבוע עימם פגישה. עורך דין כזה, גם אם שירותיו נשכרו באופן אישי, אינו מבצע את כל הטיפול הנדרש בעצמו, ובדרך-כלל הוא נעזר בעורך דין שכיר או מתמחה. לעומת זאת, עורך דין צעיר זמין יותר לפגישות או לשיחות טלפון, ויש לו מוטיבציה להוכיח את עצמו.

חשוב לזכור שעריכת-דין הוא מקצוע של התמחויות. מי שמתמחה בנזיקין, למשל, לא תמיד יתאים לטפל בנושא גירושין או מקרקעין. לפיכך חשוב להגדיר ראשית-כול איזה סוג עורך דין נדרש. כמו כן יש לדאוג שתיווצר כימיה ויחס אישי ישיר בין עורך הדין ללקוח, כימיה ויחס אישי הנם דבר חיוני המסייע להצלחת הטיפול עבורכם.

√ כיצד משווים בין כל כך הרבה עורכי דין?

הצעד הבא לאחר שיש בידכם שם או מספר שמות של עורכי-דין פוטנציאליים הוא לקיים פגישה ראשונית עימם. יש עורכי-דין הנוהגים לחייב גם עבור הפגישה הראשונה, וכדאי לוודא זאת כבר בשיחת הטלפון המקדימה. הפגישה המקדימה תנוצל לשתי מטרות: הצגת הבעיה שלכם וקבלת חוות-דעת ראשונית בדבר מטרותיכם, והתרשמות מהפרקליט המיועד. אל תתביישו לשאול כל שאלה הנראית לכם רלוונטית, ובפרט על ניסיונו בתחום ועל מקרים דומים שטיפל בהם.

√ מה צריך לבדוק כשמחפשים עורך דין?

אל תסתפקו בפגישה עם עורך דין אחד בלבד. יכול להיות שעו”ד אחד יבטיח לכם הרים וגבעות ואילו אחר יסביר לכם את הסיכוי הראלי של התיק תוך פירוט יתרונותיו וחולשותיו של התיק. רק ע”י חוות דעת נוספת תוכלו לדעת מה באמת תוכלו להשיג. מעבר לכך, ביקור אצל מספר עורכי דין יעזור לכם לערוך השוואות ביניהם.

סקר שוק זה דבר בריא וחכם לעשות כשמדובר במוצרי חשמל לדוגמה. כאשר רוצים לבחור עורך דין לא מומלץ להסתכל רק על המחיר ולעשות סקר שוק עם עוד כמה עורכי דין מכוון שכל עורך דין מתמחר את העבודה שלו בצורה שונה. ברוב המקרים עדיף עורך דין יקר ומקצועי בתחומו כדי להשיג תוצאות טובות יותר עבורכם.

√ כמה עולה עורך דין לגירושין? ומהם תנאי התשלום המקובלים?

כדאי לברר באופן יסודי מהם תנאי התשלום והאם יש צורך בתשלום מראש על מנת למנוע אי נעימות בהמשך ההתנהלות בניכם לבין עורך דין. עליכם לשאול שאלות כגון: האם פגישת הייעוץ הראשונית מחייבת בתשלום? אופן התשלום, זמן התשלום, שכר הטרחה ומהו כולל, האם יהיו תשלומים נוספים עבור אגרות, שליחויות צילומים וכד’.

√ למה לבחור בנו?

במשרדנו אנו מטפלים בתיקי גירושין ודיני משפחה. אתם חייבים עורך דין מסור ומקצועי שילווה אתכם באופן אישי ויהיה לצדכם כדי להגן על האינטרסים שלכם והבטחת העתיד שלכם ושל בני משפחתכם על ידי השגת פתרון מותאם אישית עבור המקרה שלכם.

בנוסף למיומנות ולניסיון הרב שלנו בטיפול במגוון רחב של מקרים, אנו מיומנים בהופעות בבתי משפט ובתי הדין וניהול משא ומתן. אנו שואפים להפוך כל מקרה שיהיה קל ונעים עבור הצדדים המעורבים ככל האפשר על ידי עדכון שוטף של לקוחותינו כל זמן על כל פרט הקשור בעניינם, תוך מתן התמיכה ותשומת הלב המלאה שלנו. על מנת להשיג את המטרות של הלקוחות שלנו, אנו נדאג לתת את מלוא תשומת הלב במקצועיות כדי להגן על האינטרסים שלכם ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר.

לייעוץ משפטי מיידי או לקבלת חוות דעת נוספת צרו קשר עם עורך דין תבור גולדמן עו"ד מומלץ לגירושין ודיני משפחה בתל אביב ובחיפה.

דילוג לתוכן