גילוי בגידות בעזרת חקירה פרטית

מאת: ליאור חקירות

קשרים זוגיים עוברים שינויים שונים. אחד מבני הזוג בקשר עלול לשנות את התנהגותו ולגרום דאגה בקרב הצד השני בקשר בנוגע לאי-נאמנותו. החשדות להתרחשותה של בגידה גורמים לתחושת חוסר ודאות בקרב הצד החושד כי נבגד. התהייה בנוגע למתרחש מדאיגה ומובילה לעיתים לרצון לברר מה הם מעשיו של בן הזוג והאם אכן בוגד. במקרה כזה, הפנייה אל חקירות פרטיות יכולה לסייע לביצוע חקירה ולגילוי האמת.

במסגרת חקירות פרטיות החוקר אוסף ראיות ומידע על המתרחש. המידע הנאסף בחקירה מסייע לגלות האם החשדות לבגידה היו מוצדקים. במקרה בו מסתבר כי אכן מדובר בבגידה, הראיות אשר נאספו יכולות לסייע לבניית תיק גירושין, במקרה בו יש צורך בכך.

האם בוגדים בכם?

תחושת חוסר הודאות קשה ועל מנת לשים לה קץ יש צורך בגילוי המתרחש באופן ברור. חקירה יכולה לסייע לקבלת מידע וראיות על המתרחש ולהביא לידיעה ברורה של המצב. בעזרת המידע ניתן יהיה לקבל החלטה מושכלת בנוגע להמשך הפעולות בנושא. קיימת האפשרות כי הראיות שיאספו במסגרת חקירות פרטיות יובילו לגילוי כי לא מתרחשת בגידה והחשדות היו לשווא. במקרה כזה ייתכן כי ניתן יהיה לעבוד על הקשר ולחזקו.

קיימים מגוון סימנים אשר עלולים לעורר חשד כי מתרחשת בגידה. השינויים השונים בהתנהגותו של הצד השני בקשר וכן היעדרויות ממושכות שלו או היעדרויות בשעות שאינן שגרתיות הינם חלק מן הסימנים. כאשר סימנים כאלה ונוספים מופיעים ועולה החשד כי הדבר נובע מבגידה, ניתן לפנות אל חקירות פרטיות במטרה לבדוק את החשדות. בעזרת אמצעי חקירה שונים יוכל החוקר לסייע לגלות האם החשדות מוצדקים וישים קץ לתחושת חוסר הודאות הנובעת מאי הידיעה.

ליאור חקירות הינו משרד חקירות המיומן בביצוע חקירות במקרה של חשד לבגידה. אם קיים חשד כי הצד השני בקשר אינו נאמן ויש רצון לבדוק זאת לעומק, פנייה אל המשרד לשם ביצוע חקירה תוכל לסייע.

דילוג לתוכן