האם בעלי בוגד? האם אשתי לא נאמנה? איך נדע ומה עושים?

מאת: מיכאל וילקומירסקי

גברים ונשים רבים פונים למשרדי חקירות במטרה לברר חשדות אודות חוסר נאמנותו של בן הזוג. חלקם יבליגו ויגידו לעצמם שהם רק מדמינים, ינפנפו את המחשבה הרעה וישובו לסדר יומם השיגרתי. אחרים ינסו לבדוק ולבצע מעקב סמוי בעצמם.
לעיתים רחוקות יצליחו לברר את האמת בעצמם ואולם בדרך כלל נסיון עצמאי לברר אם בן הזוג בוגד יסתיים בכישלון שיהווה קושי לבדיקה מקצועית בהמשך.
לעיתים ילווה הכישלון במבוכה רבה ובמשבר ביחסים, כשבן הזוג השני יציג כ: תראה/אי לאן הביא אותנו הדימיון המפותח שלך, או: “הכל בראש שלך ובמוחך החולני…”.

מה עושים עם החשד הזה? מתי לפנות למשרד חקירות שיבצע מעקב מקצועי? ובכן, להלן מספר עצות לביסוס חשד שבגינו כדאי לפנות לגורם מקצועי:

בגידה בגירושין

בן הזוג נעדר מהבית לעיתים רבות בתירוצים לא הגיוניים (כמו אותה לקוחה, נשואה טריה, שבעלה, שהיה שכיר בחנות רהיטים סיפר שהחל לעבור קורס סודי במוסד, בשעות הלילה ובסופי שבוע… הדבר נבדק באמצעות מעקב סמוי ע”י משרדנו והתברר שמדובר בנוכל ובסופה של החקירה והמעקב הסמוי הסתיימו אותם נישואים קצרים).
בן הזוג מגיע הביתה נקי ומבושם אחרי מקלחת…
בן הזוג מסתיר את מכשיר הטלפון הסלולרי ולא מאפשר לגעת בו.
בן הזוג משוחח ועביר מסרונים באמצעות מכשיר הטלפון הסלולרי בהסתר.

המעשים הנל ומעשים נוספים יכולים להערכתי להוות חשד התחלתי ששוה בדיקה באמצעות חקירה מקצועית ומעקב סמוי. מומלץ תמיד להתיעץ עם משרד חקירות ידוע ומוכר, אמין, ותיק ומקצועי שידע לתת את העצה הנכונה על סמך נסיונו ויושרו המקצועי.

דילוג לתוכן