עורך דין גירושין

משרד עורך דין נוטריון ומגשר תבור גולדמן פועל כדי שכל לקוח יהיה במצב הטוב ביותר האפשרי – כלכלית ורגשית לפני במהלך ולאחר הגירושין או בכל עניין אחר בדיני משפחה, לניצחון ולהצלחה שלכם. משרד עורך דין לעינייני גירושין ומשפחה תבור גולדמן עושה הכל כדי להגן על האינטרסים שלכם ולהכריע בניצחון את הסכסוך בענייני גירושין, משמורת ילדים, זמני שהות, מזונות, גישור, חלוקת רכוש ועוד.

משרד עורך דין גירושין תבור גולדמן

עורך הדין ונוטריון תבור גולדמן עוסק משנת 2004 בתיקי גירושין מורכבים ודיני משפחה. בעל ניסיון ומיומנות רבה בניהול משא ומתן והליכי גישור במשפחה, הסכמי גירושין מורכבים, חלוקת רכוש הופעות בבתי משפט, בג”צ ובתי הדין הרבניים, עוסק בניהול תיקים  רבי היקף בתחום דיני משפחה, גירושין, מקרקעין, מושבים וקיבוצים. מסוגלות הורית, הסכם ממוןגישור והכנת צוואות מורכבות בתל אביב ובחיפה.

עורך דין תבור גולדמן חבר מן המניין בלשכת עורכי-הדין בישראל משנת 2004, נוטריון בעברית ובאנגלית ומגשר משפחה מוסמך. בעל הסמכה לערוך ייפוי כוח מתמשך, הנחיות מקדימות לצורך מינוי אפוטרופוס ומסמך הבעת רצון על פי חוק. בעל תואר L.L.B בהצטיינות, במשפטים ולימודי מנהל עסקים וכלכלה. שירות צבאי כקצין ארגון רפואה ומפקד רפואה במילואים בדרגת רב סרן – קצין מצטיין. בן למשפחת מייסדים, מראשוני העלייה הראשונה מ-1882 בארץ ישראל.

נייד: 050-2040222  

דואר אלקטרוני:  tavorlaw@gmail.com

משרד עורך דין נוטריון ומגשר תבור גולדמן מתמחה בתיקי גירושין מורכבים בחיפה ובתל אביב
אנו מציבים במרכז המטרה בראש ובראשונה את הלקוח.

יחס אישי לכל לקוח עורך דין גירושין ודיני משפחה

היכרות יסודית עם כל מקרה ויחס אישי חיוניים כדי להגיע לתוצאה חיובית הטובה ביותר עבורכם. אנו פועלים בשיתוף פעולה עם מומחים כגון רואי חשבון, כלכלנים, אקטוארים, חוקרים, מטפלים זוגיים ופסיכולוגים שמשמשים ככלי חשוב במסגרת הליכי הגירושין. עורך דין נוטריון ומגשר תבור גולדמן נשאר מעורב במקרה שלך מתחילתו ועד סופו. כמו כן דואג להשאיר אותך מעודכן בכל שלב של התהליך. עורך דין תבור גולדמן יסביר ביסודיות את כל האפשרויות שלך ולענות על כל שאלה שיש. אנו נשמח לקבל הזדמנות לבדוק את עובדות המקרה שלך ולספק חוות דעת ראשונית או נוספת והערכה כנה ויסודית של מה מגיע לכם. אנחנו נשמח להסביר אודות התהליך המשפטי דיני משפחה וגירושין ולענות על כל שאלה שיש לכם. צרו קשר ונשמח לקבוע פגישה בהקדם.

המוטו המרכזי שלנו הוא נחישות, התמדה ומצוינות לניצחון במהירות וביצירתיות. אנו מציעים ייעוץ ראשוני, חוות דעת נוספת וחבילת שירותים משפטיים מקיפה ללקוחותינו בהליכים המשפטיים. משרדינו פועל באמצעות טכנולוגיות חדשניות, בדגש על שירות אישי, מקצועיות, התמחות רב תחומית, ביטחון, אמינות, יצירתיות, תחכום וזמינות מרבית. כל אל על מנת לספק לכם את הפתרונות הרצויים באיכות הגבוהה ביותר, בזמן הקצר ביותר ובמחיר הוגן.

אנו סמוכים ובטוחים מעל לכל ספק שההצלחה שלכם היא גם ההצלחה שלנו!

משרדנו הנו משרד בוטיק מנוסה ומקצועי המתמחה בדיני משפחה וגירושין. אנו מקפידים להיות מעודכנים בפסיקה חדשה וכן לפתח אסטרטגיה משפטית חדשנית ומנצחת המייצרת תוצאות חיוביות והישגים תקדימיים. אנחנו נעבוד בחריצות למענכם, לפתרון סוגיות מורכבות ומסובכות בצורה יעילה ומהירה, ככל האפשר באמצעות משא ומתן וגישור בטרם נקיטת הליכים משפטיים. אנחנו תמיד מוכנים גם להגיע להגיע להכרעות בבית המשפט או בבית הדין, אם לא ניתן להגיע להסדר הוגן במסגרת משא ומתן והליכי גישור להסדר הוגן עבורכם.

עורך דין לעינייני גירושין | עורך דין לעינייני משפחה | עורך דין מתחמחה בגירושין

דילוג לתוכן